Samuel Jalakas

trompetiõpetaja

Muusikasse sattusin tänu oma muusikalembesele perele. Täiesti iseenesest mõistetav oli muusikakooli minna. Olen jõudnud hetkel magistriõpinguteni EMTAs ja trompetimängijaametini Politsei- ja Piirivalveorkestris. Lisaks sellele olen palju kaasa teinud teistes Eesti professionaalsetes orkestrites. Oluliseks pean muusikas leiduvat fantaasiarikkust ja erinevaid žanri- ning stiilivõimalusi, eriti trompeti repertuaaris (barokist rokini).

e-post: Sam.jalakas(at)gmail.com

Mihkel Oss

metsasarve- ja trompetiõpetaja

Olen lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli metsasarve erialal ja G.Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli puhkpilli erialal. Läbisin Eesti Muusika-Ja Teatriakadeemia magistriõppe õppekava “Muusika interpretatsioon”. Mulle on omistatud kunstide magistri teaduslik kraad. Lisaerialana õppisin muusikakooli õpetajaks.

e-post: mihkel.oss(at)mail.ee