Ingel Mättas

Viiuliõpetaja

Alustasin oma muusikalist teekonda Tiiu Kulmu viiuliklassis Kuusalu Muusikakoolis ning jätkasin õpinguid Ester Vainu viiuliklassis Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis. 2021. aastal lõpetasin bakalaureuseõpingud Hollandis Utrechti Konservatooriumis Chris Duindami juhendamisel. Hetkel õpin Eesti Teatri-ja Muusikaakadeemia magistrantuuris Arvo Leiburi juhendamisel. Olen osalenud järgmiste orkestrite töös - Harjumaa Keelpilliorkester, European Jazz and Pop Orchestra, Järvi Akadeemia noorteorkester, Summer Orchestra Luxembourg, Baleaaride Muusika-ja Tantsukonservatooriumi sümfooniaorkester Mallorcal, NJO Hollandi noorteorkester, orkester Ventum, Pärnu Linnaorkester jt. Viiuliõpetajana olen töötanud Tallinna Kanutiaia Huvikoolis. Aastast 2021 töötan Viru-Nigula valla muusikakoolis ning aastast 2022 Lasnamäe Muusikakoolis.

e-post: ingelmattas(at)gmail.com