Aivi Tilk

akordioniõpetaja

Muusika on elustiil. See on rõõm, kui ärkad hommikul teadmisega, et oled leidnud oma. Akordioni olen õppinud Vändra Muusikakoolis, G. Otsa nim. Tallinna Muusikakoolis, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias ja Taani Kuninglikus Muusikaakadeemias. Lapsehoolduspuhkusel

e-post: aivitilk(at)gmail.com

Luule Jõeleht

akordioni, süntesaatori- ja kandleosakonna juhataja, akordioni- ja süntesaatoriõpetaja

Lasnamäe Muusikakoolis töötan selle asutamisest alates. Oman G. Otsa muusikakooli- ja Tallinna Pedagoogika Ülikooli kultuurhariduse diplomeid. Koostasin süntesaatori-eriala õppeprogrammi.

e-post: ljoeleht(at)hot.ee

Momir Novakovic

akordioniõpetaja

Klassikaline akordionimängija Momir Novakovic on andnud kontserte ning astunud üles paljudel festivalidel üle maailma nii soolo- kui kammermuusikuna. Ta oli esimene klassikaline akordionist, kes esines Euroopa Parlamendis, Brüsselis. Novakovic on võitnud üle 40 auhinna rahvusvahelistel konkurssidel. Aastal 2008 saavutas ta esikoha „Coupe Mondiale” klassikalise akordioni konkursil Glasgows ning teise preemia rahvusvahelisel akordionistide konkursil „Citta di Castelfidardo” Itaalias. Aastal 2011 pälvis Novakovich oma saavutuste eest Lugano Suursaadikute Klubi auhinna ja aastal 2014 saavutas ta teise koha Lugano Konservatooriumi konkursil „Prix Credit Suisse”. Momir Novakovic on olnud ansamblite Trio Ambassador, Balù ja 900 e presente liige ning teinud koostööd kaasaegse muusika heliloojatega nagu Nadir Vassena, Wolfgang Rihm, Mattias Steinhauer, Giovanni Santini, Alessio Sabella, Tamara Basaric jt. Momir Novakovic lõpetas kiitusega Serbia prestiižseima akordionikooli, Kragujevaci muusikakooli maailmakuulsa õppejõu Miljan Bjeletici käe all. Hiljem jätkas ta Conservatorio della Svizzera Italianas, Luganos, kus pälvis magistrikraadi. Tema õpinguid ning muusikuteed on sponsoreerinud Fritz Gerber Foundation ja Tema Kuninglik Kõrgus Jugoslaavia printsess Elisabeth. Momir Novakovic mängib akordionimudelil „Spectrum”, mille on valmistanud Bugari Armando Accordions Castelfidardos, Itaalias. Alates 2019 sügisest õpetab Momir Novakovic Lasnamäe Muusikakooli õpilastele akordionit.

e-post: ml.novakovich(at)gmail.com