Riho Lilje

kitarriõpetaja

Olen lõpetanud H.Elleri nim. Muusikakooli löökpillide erialal ja Tallinna Riikliku Konservatooriumi puhkpilliorkesti dirigeerimise erialal, kitarri erialal täiendanud end Moskvas Aleksander Tšehhovi ja Peterburis Igor Klimenkovi juures ning osalenud ka TPÜ Õpetajate Täiendusinstituudi kursustel.

e-post: riho.lilje(at)gmail.com

Margus Mõttus

kitarriõpetaja

Olen lõpetanud Viljandi Muusikakooli ja G.Otsa nim.Tallinna Muusikakooli kitarri erialal. Olen tegutsenud paljudes ansamblites("Artell","Rodeo","Kuller","Kuues Meel","Apelsin","Compromise Blue","Beergrass"jne.) Alates aastast 2005 õpetan kitarri Kehra Kunstidekoolis ja aastast 2008 Lasnamäe Muusikakoolis.

e-post: margusmottus(at)gmail.com

Kalle Tetsmann

basskitarri-õpetaja

Õppisin Jõgeva Lastemuusikakoolis viiulit ja G. Otsa nim. Muusikakoolis basskitarri. Lasnamäe Muusikakoolis töötan alates aastast 2008. Olen mänginud erinevates ansamblites (Nemo, Nevil Blumberg Band, Antti Kammiste Bänd, telesaate „2 takti ette“ saateansambel jpt.)

e-post: kalletetsmann67(at)gmail.com