Tiina Vurma

klaveriosakonna juhataja, klaveriõpetaja

Klaveriõpetaja ja kontsertmeistri kvalifikatsiooni sain G. Otsa nimelisest Muusikakoolist. Lisaks olen õppinud Tallinna Riiklikus Konservatooriumis muusikapedagoogikat ja Eesti Muusikaakadeemias täitnud instrumendiõpetaja õpetajakoolituse õppekava ning lõpetanud Akadeemia Nord psühholoogia erialal.

e-post: tiinavurma(at)gmail.com

Liine Piigli

klaveriõpetaja

Erialase kõrghariduse omandasin Tallinna Riiklikus Konservatooriumis klaveri erialal prof. Heljo Sepa õpilasena, saades õppejõu, kontsertmeistri, ansamblisti ja solisti kvalifikatsiooni. Olen end erialaselt täiendanud paljudel erinevate juhendajate meistrikursustel (nende hulgas näiteks V. Gornostajeva, K. Randalu, A. Valdma, P. Donohoe jpt.)

e-post: LiinePiigli(at)hot.ee

Anu Pärn

klaveriõpetaja

Olen lõpetanud klaveri erialal G.Otsa nim. Muusikakooli ja Tallinna Riikliku Konservatooriumi. Varem olen töötanud klaveriõpetajana Pärnu-Jaagupi ja Kärdla Muusikakoolides ja organistina Pärnu-Jaagupi, Kärdla ja Reigi kirikutes.

e-post: anuparn1(at)gmail.com

Sofia Nesterova

klaveriõpetaja

Olen lõpetanud Paldiski Muusikakooli ja G. Otsa Muusikakooli. Eesti Muusikaakadeemia magistriõppe lõpetasin 2006. aastal Ada Kuuseoksa klassis. Õpinguaastatel täiendasin end mitmetel meistrikursustel erinevate nimekate pianistide juures (V. Novikov, K. Randalu, A. Tharaud, A. Valdma jpt.)

e-post: sofia11(at)hot.ee

Kersti Leppik

saatekujunduse ja improvisatsiooni õpetaja

Muusikalise alghariduse omandasin Lasnamäe muusikakoolis. Edasised õpingud viisid Georg Otsa nim. Tallinna muusikakooli Lembit Orgse klaveriklassi, mille lõpetasin 2014 suvel. Hetkel õpin Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias instrumentaalpedagoogika osakonnas. Lisaks olen osalenud mitmetel klaveri- ja kammermuusika meistrikursustel ning 2014 veebruaris olin ka vahetusõpilaseks Joensuu konservatooriumis Soomes. Vaba improvisatsiooniga olen tegelenud ligi 6 aastat.

e-post: kersti.leppik(at)gmail.com

Milena Borissevitš

klaveri-ja üldklaveri õpetaja

Olen lõpetanud Minski Muusikakeskkooli ja G. Otsa nim. Muusikakooli. Muusikamagistri kutsekraadi sain Eesti Muusikaakadeemias. Olen end täiendanud mitmetel meistrikursustel (K. Randalu, L. Pohjola, V. Novikov). Lasnamäe Muusikakoolis töötan kontsertmeistrina alates 2006.aastast.

e-post: mbklaver(at)mail.ru

Arina Makarenko

saatekujunduse ja üldklaveri õpetaja

Alustasin klaveriõpinguid Paldiski muusikakoolis õp. Svetlana Skuridina klaveriklassis. Lõpetasin hõbemärgiga G. Otsa nim. Tallinna Muusikakooli (õp. Ülle Sisa) Hetkel omandan bakalaureusekraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias (prof. Peep Lassmann). Olen palju edukalt esinenud nii vabariiklikel kui ka rahvusvahelistel konkurssidel Lätis, Leedus, Rootsis, Ungaris ja Itaalias. Samuti olen täiendanud ennast vahetusõpilasena Portugalis, Madeiral. Lasnamäe Muusikakooli tulin tööle aastal 2018. Muusika on see ala, kus ma ennast leidsin ja mis paneb mu silmad särama! Ja see energia ongi õpetamise puhul üks tähtsamaid saladusi, mis aitab muusikapisikut noortele edasi anda!

e-post: armakar99(at)gmail.com

Rain Rämmal

pop-jazzklaveri õpetaja, kontsertmeister

Rain Rämmal on viljelenud erinevaid muusikažanreid klassikast jazz’ini, popmuusikast rock’ini, akustilisest elektroonilise muusikani. Rain on lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia. Ta on ansamblite James Werts World Project, Tanel Ruben & Victoria, Külalised ja Ivo Lille Group klahvpillimängija. Lisaks on ta esinenud klassikalise repertuaariga koos Eesti Kaitseväe Orkestriga. 2011. aastal mängis Rain noorte laulupeo „Maa ja ilm“ ning 2017. aastal noorte laulupeo „Mina jään“ saatebändis. Ta on mitmel hooajal osalenud teleprojektis „Eesti otsib superstaari“ stuudioansambli liikmena ning kaasa teinud ka mitmes muusikalis. Rain Rämmal on koostööd teinud mitmete Eesti tuntud lauljatega, sealhulgas Margus Vaheri, Kaire Vilgatsi, Marvi Vallaste ja Rolf Roosaluga.

e-post: rain.rammal(at)gmail.com

Kirill Lissijenko

Kontsertmeister ja üldklaveri õpetaja

Kirill Lissijenko alustas klaveriõpingud 11-aastaselt ja lõpetas kooli eksternina. Georg Otsa nimelises Muusikakoolis õppis ta Ia Remmeli ja Ralf Taali klaveriklassis. Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lõpetas Kirill 2010. aastal, olles seal õppinud prof. Lilian Semperi, Irina Zahharenkova, Age Juurikas klaveriklassis. 2016. aastal lõpetas ta Sibeliuse Akadeemia magistriõpingud Hui-Ying Liu- Tawaststjerna klaveriklassis ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistriprogrammi Matti Reimanni kammermuusika klassis. Kirill on täiendanud ennast niisuguste tipp-pianistide meistrikursustel nagu Tamas Ungar, Rolf Plagge, Cyprien Katsaris, Daniel Pollack. Ta on edukalt esinenud Helmi Valtmani fondi konkursil ning "Con Brio" klaverikonkursil Tallinnas. 2015. aastal sai ta International Alion Baltic competition II preemia. Ta esineb regulaarselt Eestis, Soomes, Rootsis, Itaalias ja Venemaal nii solistina kui ka kammermuusikuna koos tuntud interpreetidega nagu Nadia Kurem, Sigrid Kuulmann, Aare Tammesalu, Kristina Kriit, Toomas Vavilov, Neeme Ots, Andre Cebrian Garea, Maria Veretenina. Kirill mängib tihti barokkansamblis klavessiini, mida on õppinud Reinut Teppi ja Imbi Tarumi käe all. Kirill on esinenud solistina koos EMTA sümfooniaorkestriga Paul Mägi juhatusel. Ta on töötanud keelpilliosakonna kontsertmeistrina G. Otsa nimelises Muusikakoolis.  www.lissijenko.com e-post: lissijenko@gmail.com

e-post: e-post: lissijenko(a)gmail.com